WordPress powered by yazısını kaldırma

14.06.2023
98

WordPress powered by yazısını kaldırma yöntemi. WordPress sitenizin tema alt bölümünde (Footer’da) bulunan WordPress powered by yazısı ve yanında bulunan WordPress gururla sunar yazısını da kaldırabilirsiniz. Şimdi aşağıda anlatımını yaptığımız işlemleri sırasıyla uygulamaya başlayın.

FOOTER EDİTLEME
FOOTER EDİTLEME

Footer Alanını Düzenleyerek Kaldırma

Footer alanını editlemek için öncelikle Tema alt bölümü yani Footer alanına giriş yapmanız gerekmektedir. Madde halinde sunduğumuz işlemleri uygulayın.

Wordpress powered by yazısını kaldırma
Görünüm – Tema dosya düzenleyici

Şimdi burası çok ÖNEMLİ dosyadaki kodlarla oynama yapmadan önce YEDEK almanız çok önemli.

Açılan tema alt bölüm içindeki kodların tamamını kopyalayın ve masa üstünde Txt dosyası içine yapıştırıp kaydedin. Kodlarda oynama yapacağımız için yanlış bir şeyde yapsanız geri dönüşü olacağı için sorun olmayacaktır.

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi “Powered by yazısı” başka bir kelimeyle değiştirilmeye yada tamamen kaldırılmaya müsaittir. İsterseniz belirttiğimiz alanı komple silerek yaptığınız değişikliği kaydedebilirsiniz.

WordPress powered by yazısını kaldırma
WordPress powered by yazısını kaldırma

Konu hakkında daha fazla bilgi için buradan yardım alabilirsiniz.

Faydalı Yazılar

BİR YORUM YAZIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wordpress sitesi kurma, wordpress site kurma, wordpress ile site kurmak, wordpress web sitesi yapma, wordpress site kurma ücretsiz, wordpress ücretsiz site kurma, bedava wordpress site kurma, web sitesi kurma wordpress, wordpress internet sitesi kurmak, wordpress site kurma maliyeti