PhpmyAdmin üzerinden içerik düzenleme

13.12.2023
67

PhpmyAdmin üzerinden içerik düzenleme yapmak isteyenler için bu yazıyı özenle hazırladık. Muhtemelen sizin de başınıza aynı durum geldi. WordPress sitenize makale eklerken yazının içerisine hazır modellerden şablon eklediniz ve kaydet dediğinizde uzunca süre bekleyip 503 hatası veya sayfanın açılmama sorunuyla karşı karşıya kaldınız. Ne siteniz açılıyor, nede wp admine girebiliyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken işlem Phpmyadmin üzerinden olacaktır. PhpmyAdmin nedir, ne işe yarar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

PhpmyAdmin den Yazı Düzenleme İşlemi

Hosting firmanızın web sitesine, ardından da sitenizin hosting paketine giriş yapın. cPanel yazısına tıklayın ve açılan pencerede PhpMyAdmin yazısına tıklayın. Buradan sonra görsellerle anlatıma devam edelim. Aşağıdaki resimdeki gibi sitenizin veritabanı adına tıklayın.

PhpmyAdmin üzerinden içerik düzenleme

Açılan pencerede ise wptx_posts bağlantısına tıklayalım.

PhpmyAdmin üzerinden içerik düzenleme

Wptx_posts dosyasına tıkladıktan sonra wordpress web sitemize eklenilen makalelere ulaşacağız. Buradan sonrası gayet basit. Önünüze gelen makale başlıkları arasında düzenlemek istediğiniz makaleyi seçerek kaldırmak istediğiniz bölümü silerek sağ altta bulunan Git butonuna tıklayarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Faydalı Yazılar

BİR YORUM YAZIN


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wordpress sitesi kurma, wordpress site kurma, wordpress ile site kurmak, wordpress web sitesi yapma, wordpress site kurma ücretsiz, wordpress ücretsiz site kurma, bedava wordpress site kurma, web sitesi kurma wordpress, wordpress internet sitesi kurmak, wordpress site kurma maliyeti